Príprava na preteky SPARTAN RACE dá zabrať
V sobotu 23. januára 2016 bude mesto Svit hostiť prestížne podujatie SVIT WINTER SPARTAN SPRINT, ktoré patrí do celosvetovo populárnej série extrémnych pretekov SPARTAN RACE.
Trať bude mať viac ako 5 km a pretekárov potrápi vyše dvadsiatka náročných prekážok v zasneženom teréne. Môžeme sa tešiť na preliezanie balov sena, vertikálnych drevených stien, plazenie pod ostnatým drôtom, zdolávanie opičej dráhy, nosenie drevených záťaží a mnohé ďalšie.
Preteky Sparťanov sú skutočné dobrodružstvo a svoje o tom vedia aj v POWERCROSS CLUBE Svit, ktorý sa podieľal ako na príprave náročnej trate, tak na kondičnej a fyzickej príprave tréningovej jednotky z nášho regiónu. Powercross Club Svit je centrum, ktoré si môže dovoliť každý, a hlavne miestom na aktívne trávenie voľného času. Vo Svite svoju činnosť odštartoval v roku 2013 a do dnešného dňa v ňom evidujú 1300 registrovaných členov. Od leta 2015 sa rozhodli okrem crossfitových hodín nie len pre dospelých ale i deti od 3 rokov, poskytovať hodiny zamerané na prípravu Spartan race pretekov pod názvom Spartan race training group Svit. Tréningová jednotka bola zameraná, aby správne motivovala členov k dosiahnutiu ich cieľa. Ďalším zámerom bolo určiť cvičencom životný štýl, ktorý im mal pomáhať zvýšiť ich silovú a kondičnú stránku.
Všetkým pretekárom prajeme dosiahnutie čo najlepších výsledkov v rozsahu ich možností a hlavne bez ujmy na zdraví.
Nezabudnite sa poriadne obliecť!
- -

Hlasujte za detské ihrisko
Rozpis zápasov BK Iskra Svit
   Rozpis zápasov BK Iskra Svit
Rozpis zápasov FK Svit
   FK Svit
Kalendár podujatí V. Tatry
   Vysoké Tatry Región
Mesto Svit na facebooku Podtatranský polmaratón
Svit kom
Mesto Svit, Hviezdoslavova 269/33, 059 21 Svit, tel.: +421 52 7875 111, msu@svit.sk