Podporte svojim hlasom Komunitný festival SVIT.kom
SPP a Nadácia SPP vyhlásila už štvrtý ročník verejnoprospešného programu SPPoločne, ktorý je založený na adresnej pomoci rôznym komunitám vo všetkých regiónoch Slovenska.
V roku 2015 sa do programu prihlásilo až 881 projektov z celého Slovenska, z ktorých hodnotiace komisie zaradili do druhého kola 150 najlepších projektov. Medzi postupujúce projekty bol zaradený aj náš Komunitný festival SVIT.kom, ktorého veľmi úspešný prvý ročník sa vo Svite konal v máji tohto roku.
Projekt festivalu SVIT.kom je určený všetkým obyvateľom, návštevníkom a partnerom. Zámerom festivalu aj pre budúci rok bude podpora komunitného života v našom meste Svit a najmä miestnych komunít, ktoré tak dostanú priestor pre prezentáciu svojich činností a oblastí záujmov. Cieľom festivalu je oživenie priestoru, upriamenie pozornosti na aktivity mesta a nadviazanie partnerstiev. Okrem bohatého kultúrneho programu sa opäť môžete tešiť aj na zdravé poctivé bio potraviny, edukačnú konferenciu a najmä na prezentujúce sa komunity a partnerov.
V druhom kole hlasuje už široká verejnosť verejným on-line hlasovaním, ktoré bude prebiehať do pondelka 5.10.2015. V našom regióne Východ postúpilo 50 projektov a podporených bude len 10 v závislosti od počtu hlasov získaných v on-line hlasovaní. Najúspešnejšie projekty získajú od Nadácie SPP finančný príspevok.
Svoj hlas môžete prideliť na: http://www.sppolocne.sk/sk/
Hlasovanie prebieha zadaním telefónneho čísla, na ktoré príde obratom overovací kód, ten slúži na pridelenie hlasu. Jeden hlasujúci môže udeliť jeden alebo tri hlasy.
- Darina Štefaňáková -

Hlasujte za detské ihrisko
Rozpis zápasov BK Iskra Svit
   Rozpis zápasov BK Iskra Svit
Rozpis zápasov FK Svit
   FK Svit
Kalendár podujatí V. Tatry
   Vysoké Tatry Región
Mesto Svit na facebooku Podtatranský polmaratón
Svit kom
Mesto Svit, Hviezdoslavova 269/33, 059 21 Svit, tel.: +421 52 7875 111, msu@svit.sk