Uzávierka cyklistického chodníka
Uzávierka cyklistického chodníka počas Podtatranského polmaratónu v utorok 01.09.2015
Pripravená trať je kombináciu mestského behu a trasy v prírode medzi mestami Poprad a Svit. Bežci využijú cyklistický chodník spájajúci obe mestá a pobežia v príjemnom prostredí kopírujúc tok rieky Poprad. S polmaratónom odštartuje na Námestí sv. Egídia v Poprade aj kratší beh - Primátorská desiatka ako mestský okruh, ktorý smeruje po cyklochodníku ku Kvetnici a späť. Súčasne sa zo Svitu o 14 hod v opačnom smere vydajú na trať nadšenci disciplíny Nordic walking z atletického štadióna. Z tohto dôvodu bude cyklistický chodník v uvedených smeroch uzatvorený od 13. 00 do 17. 00 hod
Cesty v meste nebudú uzatvorené, preteky budú priebežne riadené OO PZ, mestskou políciou a našimi dobrovoľníkmi. Chceme Vás požiadať o toleranciu a trpezlivosť počas doby pri prebiehaní pretekármi v čase od 14 – 16 hodiny.
Veríme, že spoločne pripravíme športovcom príjemné prostredie a motivujúcu atmosféru, aby sa v Poprade a Svite cítili dobre. Budem radi, ak sa i Vy zapojíte medzi aktívnych fanúšikov podujatia a povzbudíte športovcov počas pretekov.
- -

Hlasujte za detské ihrisko
Rozpis zápasov BK Iskra Svit
   Rozpis zápasov BK Iskra Svit
Rozpis zápasov FK Svit
   FK Svit
Kalendár podujatí V. Tatry
   Vysoké Tatry Región
Mesto Svit na facebooku Podtatranský polmaratón
Svit kom
Mesto Svit, Hviezdoslavova 269/33, 059 21 Svit, tel.: +421 52 7875 111, msu@svit.sk